O nás

Vážení přátelé.

Oznamujeme vám, že po dobu kovidové pandemie nepřijímáme žadné objednávky na školy v přírodě. Děkujeme za pochopení.

 

Vážení přátele.

Na těchto stránkách se Vám představuje Dětská cestovní agentura – AmArt, která se specializuje na zajišťování pobytů pro školy v přírodě, adaptační kurzy, zimní pobyty a lyžařské kurzy,školní výlety letní tábory, různá soustřední a pobyty rodičů s dětmi včetně doporučení souvisejících služeb (zdravotníci,vychovatelé,instruktoři,program, animátoři, pojištění, doprava, a pod.) . 

Máme již bohaté zkušenosti a víme, co je pro hromadné dětské zotavovací akce důležité.  Objekty v naší nabídce pečlivě vybíráme z hlediska lokality, umístění, kapacity a vybavení . Zajištěním pobytu od nás získáte komplexní servis a hlavně právní garance služeb. Přebíráme plnou zodpovědnost za všechny poskytované služby.

Pobyty od AmArtu nemusí být pro rodiče dětí finančně náročné. Rádi vystavíme pro zaměstnance rodičů faktury na příspěvky za ozdravné pobyty. Pro děti pojištěné u Zdravotních pojišťoven zpracujeme potvrzení pro účely čerpání příspěvku.

Za dobu naší existence si naše služby získaly hodně klientů, kteří dávají přednost kvalitě, spolehlivosti a korektnímu obchodnímu jednání.